Meist

Tere tulemast kasvanduse Snow Dreams kodulehele. Minu nimi on Valentina. Huvi kasside vastu sai alguse juba lapsepõlvest. 2004 aastal mu unistus täitus ja ma sain endale oma esimese briti lühikarvalist kassi sini-hõbe tabi Lansi, kes tulevikus rõõmustas mind tugevate, tervete ja ilusate kassipoegadega. Kuid üks kord nähes näitusel briti lühikarvalist kassi hõbedase chinchilla värvi karvaga ja suurte roheliste silmadega ei suutnud ma sellele vastu panna ja minu kasvandusse saabus teine elegantne chinchilla värvi kiisupreili Jewel kasvandusest Snezhny Bars. Aasta hiljem tuli meie perre väga tark ja sõbralik isane kiisu Caval Ero. Just need kaks kassi panid aluse meie kasvanduse aretustööle hõbedase chinchilla värvi kassidega. Minu eesmärgiks on kassipoegade saamine suurepärase tervisega, tõu standardi säilitamine ning parandamine.

Kõik meie kassid elavad meiega koos. Nad magavad, söövad ja mängivad koos meiega. Kõik loomad on väga hea tervisega, väga sõbralikud, targad, intelligentsed, uudishimulikud ning armastavad puhtust. Iga kassipoja kasvatamisel lähtun tema iseloomust, selle pärast ostes kiisu minu kasvanduses Te võite olla kindlat, et Te saate endale sõbraliku kiisu, kes hakkab Teid usaldama ning kingib Teile palju rõõmu.

Briti lühikarvalised kassid on suurepärased kaaslased, kes armastavad lapsi ja saavad nendega hästi läbi. Samuti saavad nad hästi läbi ka teiste loomadega.

Oma kassidega aktiivselt osalen rahvusvahelistel näitustel ning meie kassid saavad suurepäraseid hindeid kohtunikelt.

Eesti, Tartu linn
tel: +37258055415
e-mail: info@sd-cats.net